PÖFF : 2021 : BNFF
Tööpakkumine: Music Meets Film projektijuht
Uudis
Maria Plees

PÖFF ootab oma meeskonnaga liituma Music Meets Film projektijuhti. Vaata, kas see pakkumine on sinu jaoks või soovita sõbrale!

poff-toopakkumine-riba.png

Tule meie meeskonda
MUSIC MEETS FILM PROJEKTIJUHT

Music Meets Film (MMF) on Tallinna Pimedate Ööde Filmifestivali filmitööstuse programmi osa, mis tähistab 2021. aastal 10. juublit. Üritus on eelkõige suunatud (filmimuusika) heliloojatele, (filmi)muusika produtsentidele, aga ka muusikatoimetajatele ning helirežissööridele.

Aastatega on üritus kasvanud erinevaid valdkondi ühendavaks sündmuseks, millel osalevad agendid, filmirežissöörid, produtsendid, helirežissöörid, aga ka teised muusika- ja filmitööstuse professionaalid.

MMF toob kokku nimekad professionaalid, kes jagavad läbi vestlusringide, meistriklasside, mentorlusprogrammide ning paneeldiskussioonide oma teadmisi sellest, millised on filmimuusika kirjutamise trendid ning kuidas filmimuusika tööstus üldse korraldatud on.

Otsime inimest MMF meeskonda juhtima! Töö ei ole klassikalises mõttes läbi aasta kestev täiskohaga töö, vaid pigem projektijuhtimine: pika ettevalmistusperioodi jooksul tuleb teha tööd mõni tund nädalas, kirjutades emaile ja kirju. Aktiivne periood algab järk-järgult augustis ning kulmineerub 3 päeva tiheda tööga ürituse ajal PÖFFi raames.

Tööülesanded

Nõudmised kandidaadile

Töö plussid

Kandideerimiseks ootame sinu CV-d ja motivatsioonikirja hiljemalt 17.mai 2021 meiliaadressile triin.tramberg@poff.ee.

Lisainfo:
Triin Tramberg
triin.tramberg@poff.ee

MTÜ Pimedate Ööde Filmifestival on 1997. aastal asutatud ettevõte, mille eesmärgiks on filmifestivali korraldamine. Lisaks Pimedate Ööde filmifestivalile (PÖFF) toimuvad põhifestivaliga samal ajal alafestivalid PÖFF Shorts, Just Film ja rahvusvahelise filmitööstuse üritus Industry@Tallinn & Baltic Event, Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festival (HÕFF) ning Tartu armastusfilmide festival (tARTuFF).