PÖFF : 2021 : BNFF
PÖFFi veebikino on avatud!
Uudis
Maria Plees

PÖFFi veebikino on aasta ringi tegutsev virtuaalne kinosaal, milles toome iga kuu Sinuni valiku põnevaid ja erilisi PÖFFi programmis linastunud filme.

PÖFFi veebikinost leiad 2020. aastal palju positiivset tagasisidet saanud linateostega, samuti alustame Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali soojendusprogrammiga, kus jõuab iga nädal ekraanile üks eelmiste festivalide menufilm.

PÖFFi veebikino on aasta ringi tegutsev virtuaalne kinosaal, milles toome iga kuu Sinuni valiku põnevaid ja erilisi PÖFFi programmis linastunud filme, lisaks saad osa PÖFFi harufestivalidest, nagu HÕFF ja Tartuff. Kõike seda kodust lahkumata, igas Eestimaa nurgas, nautides diivanil istumist kui kinokülastust.

PÖFFi pärlid
Pimedate Ööde filmifestivali põhiprogrammis laialdast tähelepanu ja/või auhindu pälvinud linateosed. Maailma filmikunst oma temaatilises, žanrilises ja stiililises mitmekesisuses. Filmid, mida saab Eestis näha ainult PÖFFil.

Fantastilised Justikad
PÖFFi noorte- ja lastefilmide festivali Just Film lemmikud läbi aastate. Mõtlemapanevad, inspireerivad, harivad. Iga kuu kuni kaks uut linateost. Jaga meiega ka oma veebikino kogemusi, kasutades sotsiaalmeedia postitustes #justfilm!

HÕFFi hitisadu
Haapsalu õudus- ja fantaasiafilmide festivali löökfilmid. Ootamatud kohtumised vanade tuttavatega. Iga reedel uus linateos kuni juunis toimuva festivali alguseni välja. Autorid tervitavad ja eestikeelseid subtiitreid leiab ka. HÕFFi passiomanikele tasuta!

PÖFFi veebikinos oleva programmiga saad tutvuda siin!

PÖFF toob filmikunsti sinu koju!